Brezilya Açık Kavrulmuş Kuru Kahve - Kahve Çeşitleri (Hatay Medine Baharat-Rima Lokman Hekim,Aktar,Bitkisel ürünler)

  • brezilya açık kavrulmuş kahve

Brezilya Açık Kavrulmuş Kuru Kahve

Kahve Çeşitleri - Brezilya Açık Kavrulmuş Kuru Kahve

  |   0 yorum   |   Yorum Yap

%20
indirim
  • 75,00TL

    60,00TL

  • Ürün Teslim Tarihi 27 Eylül 2021 Pazartesi Günüdür
garanti

Brezilya Açık Kavrulmuş Kahve 


Kahve'yi çekirdek halinde almak her zaman için çok daha taze ve çok daha yüksek aromaya sahip bir kahve elde edebilirsiniz. Sitemizde yer alan çekirdek kahve çeşitleri seçeneği sayesinde aldığınız çekirdekleri dilediğiniz zaman öğüterek kahvenizi bu benzersiz tazelikte hazırlayabilirsiniz.


Taze kahvenin Özellikleri


Taze çekilmiş kahvenin her an elinizin altında olmasının keyfini yaşayın. Buna ek olarak çekirdek kahve, kahvenin geleneksel tadını muhafaza etmesi açısından da son derece uygun seçenektir.
Çünkü kahve öğütülmesinin hemen ardından, zaman geçtikçe tazeliğini ve aromasını, olmazsa olmaz kokusunu yavaş yavaş yitirmektedir. Ancak bu şekilde öğütülmemiş Çekirdek halinde almanız durumunda tam olarak arzu edilen tazelikte kahve her zaman temin edilebilirsiniz.


Türk Kahvesi Çekirdekleri 

Kahveyi çekirdek haliyle temin etmek, birbirinden farklı demleme yöntemlerinin kullanılmasına da imkan sağlar. Elbette sitemizden satın aldığınız çekirdek kahve çeşitlerinde ilk olarak Türk kahvesi hazırlamanız mümkün olacaktır.
Bunun yanı sıra öğütme kalınlığına göre filtre kahve ve espresso gibi seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Sizlere orta ya da koyu kavrulmuş kahve arasından tercih yapma olanağı sağlayarak en sevdiğiniz kahveyi hazırlamanıza da imkan tanımış oluyoruz.

Kahve Çeşitleri - Brezilya Açık Kavrulmuş Kuru Kahve

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Dikkat ! Yönetmelik gereği ürünün faydalarının yazılması ilgili kanun tarafından yasaktır. Bu kurallardan dolayı ürünün faydaları hakkında bilgi veremiyoruz. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana doktora başvurunuz.

Benzer Ürünler

Etiketler: kahve, kahve çeşitleri, brezilya kahve, kahve çekirdekleri, hatay kahvesi, kavrulmuş açık kahve, iskenderun, lokman hekim, medine baharat, kahve çekirdekleri, taze kahve, dökme kahve, kahve şekilleri,