Orjinal Aronya Çayı - Form Diyet Ürünleri (Hatay Medine Baharat-Rima Lokman Hekim,Aktar,Bitkisel ürünler)

Orjinal Aronya Çayı

Form Diyet Ürünleri - Orjinal Aronya Çayı

  |   2 yorum   |   Yorum Yap

  • Ürün Kodu: Aronya1
  • Stok Durumu: 96
  • 99,00TL

  • Ürün Teslim Tarihi 12 Mayıs 2021 Çarşamba Günüdür
garanti

Orjinal Aronya Çayı

15 adet tek kullanımlık poşet içinde toz karışım

Toz karışımı arzu ederseniz çay şeklinde tüketebilirsiniz.Dilerseniz aronya çayı toz karışımı sıvılarda ayran,yoğurt içersine karıştırarak da tüketebilirsiniz.

Aronya Meyvesinin Diğer kullanım şekilleri

Aronia, genelde taze meyve olarak tüketilir.veya şerbeti yapılarak da tüketilebilir. Kuru meyve olarak da tüketilen aronia, reçel veya şerbet olarak da sofralara sunulabilir.

* Taze ve kuru meyve olarak birer avuç yenilebilir.

* Konsantre meyve suyu olarak yarım çay bardağı veya karışık meyve suyu olarak da günde iki su bardağına kadar tüketilebilir.

* Aronia taze ve kuru meyve olarak tüketmenin dışında gıda sanayinde pasta, reçel, meyve suyu, dondurma yapımında kullanılabiliyor.

Kullanıcıları tarafından çok kısa sürede kendini kabul ettirmiş olan Orjinal aronya çayını çok adetli farklı görsel ve şekildeki başka ürünler ile karıştırmamanızı orjinal ürün almanızı öneririz.

Form Diyet Ürünleri - Orjinal Aronya Çayı

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Dikkat ! Yönetmelik gereği ürünün faydalarının yazılması ilgili kanun tarafından yasaktır. Bu kurallardan dolayı ürünün faydaları hakkında bilgi veremiyoruz. Ürünlerimiz kesinlikle ilaç değildir. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka ilgili uzmana doktora başvurunuz.

Benzer Ürünler

Etiketler: aronya, aronya meyvesi, aronya nedir, Chokeberry, Aronya meyvesinin faydaları nelerdir?, Aronya meyvesi faydalı mıdır?, Aronya meyvesi hangi hastalıklara iyi gelir?, Aronya Türkiye’de yetişiyor mu?, aronya zayıflatırmı, , aronya hatay, aronya lokman hekim, aronya iskenderun, aronya satış, aronya fiyat,